Aspekty, które musisz wziąć pod uwagę przy zakupie zegarka Michael Kors, aby mieć pewność, że jest autentyczny. Michael Kors jako jedna z najbardziej prestiżowych firm na świecie, jest również bardzo podatna na plagiaty, więc skomplikowaną sytuacją staje się umiejętność identyfikacji oryginalnego zegarka. Z tego właśnie powodu ludzie mogą być łatwo oszukani, nie zauważając tego i nabywają podrobiony zegarek lub replikę.

Zwróć uwagę na te punkty aby dowiedzieć się, czy twój zegarek jest oryginalny!

Sprawdź numer seryjny modelu zegarka: sprawdź, czy numer modelu na odwrocie obudowy jest zgodny z numerem modelu, który zakupiłeś. Czasami wykonywane są seryjne podróbki, co powoduje wytłoczenie tego samego numeru seryjnego w celu zaoszczędzenia kosztów.

Przeanalizuj logo: na oryginalnych zegarkach nazwa firmy MICHAEL KORS będzie zawsze pisana dużymi literami i będzie miała pewne odstępy między każdą literą i oczywiście nie będzie śladu kleju ani szczelin. Podróbki nie respektują tych drobnych szczegółów, więc fałszywe zegarki mogą wykazywać ślady kleju wewnątrz tarczy, na pasku lub na odwrocie zegarka.

Nie ignoruj użytych materiałów: w tym momencie możesz określić, czy patrzysz na podróbkę, czy na prawdziwy zegarek męski lub damski, ponieważ waga dużo ci podpowie. Elementy Michael Kors są zawsze wykonane z polerowanego mosiądzu lub stali, co oznacza, że kiedy weźmiesz do ręki zauważysz, że są solidne i mają określoną wagę.

Nie zapomnij o gwarancji: oryginalny zegarek Michael Kors zawsze ma ze sobą gwarancję w komplecie. W przypadku zakupu w sklepie internetowym należy upewnić się, że zostały one zapieczętowane tak, aby można było skorzystać z gwarancji w przypadku, gdy akcesorium nie działa prawidłowo. Jeśli nie będzie zapieczętowana, stracisz wiele swoich praw konsumenckich.